Zespół z rokiem 2013/14 wycofał się z rozgrywek piłkarskich z powodów kadrowych, lecz nie tylko.
Po roku przerwy nasz Klub znowu jednak powraca do rozgrywek piłkarskich, mimo iż zaczynamy na szczeblu Myślenickiej C klasy, mamy wielką nadzieją na awans w obecnym sezonie do B klasy. Aspiracje są większe niż gra w B klasie, także myślimy, że małymi kroczkami uda się nam zrobić dobry zespół, który będzie grał piłkę miłą dla oka.

Do Beskidu powróciło kilka zawodników, którzy niegdyś grali w naszej ekipie, lecz odeszli do lepszych klubów lub mieli przerwy w grze.

Będziemy starali się informować na bieżąco o nowych wydarzeniach związanych z Klubem, a takie już niebawem.

Odsyłamy także do polubienia nas na Facebooku "https://www.facebook.com/pages/Beskid-Tokarni/718863994835140?fref=nf"
Zachęcamy do aktywnego odwiedzania Strony, a także Facebooka i do licznego komentowania naszych poczynań:)